Waluta
PolskiEnglish
PaperCats.pl

Logowanie | Rejestracja

Twój koszyk jest pusty

Promocje !


 Gorsety na stalowych fiszbinach

Gorsety na stalowych fiszbinach przeznaczone są do korekcji sylwetki - uwypuklają biust, mocno wyszczuplają talię i podkreślają biodra. Rozmiar gorsetu to sprawa bardzo indywidualna. Przede wszystkim proszę się zastanowić:

Na jak mocnym wyszczupleniu Ci zależy?

Czy gorset miałaby być noszony na co dzień i czy wolisz go nosić związany do końca czy ew. z przerwą z tyłu (większość modeli posiada Panel kryjący z tyłu)?

Jakie masz doświadczenie w noszeniu gorsetów?

Underbusty- przy wyborze underbustu należy zwrócić szczególną uwagę na wymiar talii oraz długość tułowia. Oferowane przez nas underbusty są typu waspie -  ich długość nie przekracza 28 cm, są jednak wyprofilowane w okolicach bioder i sięgają niżej niż klasyczne, mocno wcięte gorsety tego typu. Jeśli masz długi tułów - gorset może być dobry, nie będzie jednak sięgał tak nisko jak na zdjęciach.

Aby dobrać gorset zmierz talię w najwęższym miejscu, centymetr powinien być związany dość ciasno. Gorsety które będą na Ciebie pasowały mają ok. 10-20% mniejszy obwód talii niż rzeczywisty wymiar Twojej sylwetki. I tak, jeśli masz w talii:

60cm- dobry będzie rozmiar XS (lekkie wyszczuplenie), XXS (mocne wyszczuplenie), XXXS (bardzo mocne wyszczuplenie)

67cm- dobry będzie rozmiar S (lekkie wyszczuplenie), XS (mocne wyszczuplenie), XXS (bardzo mocne wyszczuplenie) itd.

Uwaga- gorsety nie sprawdzą się jedynie w przypadku gdy wymiary Twojej sylwetki są bardzo niestandardowe np: obwód w talii jest większy niż w biuście, obwód w biuście wynosi mniej niż 74cm (overbusty), różnica pomiędzy talią a biustem jest większa niż 35cm (overbusty), różnica pomiędzy talią a biodrami jest mniejsza niż 20cm.

 

Gorsety na plastikowych fiszbinach
 

Gorsety na plastikowych umożliwiają lekką korekcję sylwetki.
Ich rozmiar, podobnie jak w przypadku gorsetów na stalowych kościach, najlepiej jest dobrać sugerując się wymiarem talii. Z tym, że w przypadku modeli z plastikowymi fiszbinami powinien być on taki sam jak Twój rzeczywisty wymiar lub o kilka cm mniejszy.
 

Bluzy
 

Nasze bluzy wykonane są z dość grubych i stabilnych materiałów (te z bawełny z dodatkiem poliestru), dlatego jeśli wahasz się między dwoma rozmiarami, weź ten większy (szczególnie jeśli jesteś wysokiego wzrostu).
Przy doborze bluzy bierz pod uwagę wymiar w biuście oraz wzrost.
Twoje rzeczywiste wymiary (biust, talia, biodra) nie mogą być większe niż, analogicznie, te podane w tabelce przy danej bluzie.
Zastanów się również czy wolisz bluzy bardziej dopasowane czy luźniejsze. Jeśli te drugie- wybierz rozmiar większy niż nosisz zazwyczaj. Nasze bluzy dobrze układają się na sylwetce nawet gdy są "za duże" :)Informacja
Copyright © 2008-2024 PaperCats. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.
Oprogramowanie KQS.store | Tworzenie stron internetowych : xeo-Design